Kdo jsem?

Jsem absolventkou oboru angličtina – čínština na Univerzitě Palackého v Olomouci. Výuce, překládání a tlumočení se věnuji již 15 let. Dlouhá léta jsem pracovala např. ve firmách Zentiva, Teva, Sitel, IPS – Skanska, Česká spořitelna, Ministerstvo zemědělství, Ministerstvo vnitra, v jazykových školách Language House, Polyglot, Confucius, v překladatelské agentuře Presto..., v současnosti jsem lektorkou angličtiny a čínštiny pro jazykovou školu Spěváček.

Vyučuji jak začátečníky, tak pokročilé studenty, mám bohaté znalosti obchodní angličtiny a čínštiny, překládám a tlumočím v různých oblastech, zejména oblasti medicíny a zdravotnictví, obchodní jednání, právní a celní dokumenty, webové stránky...

Cizí jazyky jsem se začala učit na základní jazykové škole, nejdříve ruštinu, francouzštinu, později angličtinu. Pro studium oboru čínština - angličtina jsem se rozhodla především kvůli své lásce k Asii, její kultuře a literatuře, ale také širokým možnostem uplatnění v oblastech obchodu a turismu.

Jsem všestranná osobnost s mnoha zájmy, baví mě studium jazyků a psychologie, čtení, sport, cestování, malování čínských obrazů, hudba a mnoho dalších věcí. Má osobnost a povaha (empatie, přirozená autorita, srdečnost, smysl pro humor, spolehlivost, schopnost skvěle vycházet s nejrůznějšími lidmi, pečlivost, důslednost) mě předurčily k mé práci, která je současně mým největším koníčkem.

V roce 2013 jsem se začala věnovat také osobnostní psychoterapii, a tak jsem si splnila dlouholetý sen - efektivně a rychle pomáhat lidem a přinášet pohodu do jejich života.

 

 

INTENZIVNÍ VÝUKA ANGLIČTINY, ČÍNŠTINY A ČEŠTINY PRAHA 2

CHCEŠ:

1. se těšit na každou hodinu

2. mluvit přirozeně a bez strachu

3. mít dobré výsledky, i když se sám moc učit nebudeš

 

KONTAKT:

Mgr. Olga Hanzlová

Praha 2 - Vinohrady

Telefon: 732307993

olihan@email.cz

Přihlášení